Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

PAWBOL SP. Z O.O.

Władysława Grabskiego 29

Zator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie całokształtu działalności produkcyjnej zakładu - zarządzanie pracą parku maszynowego,

  • Planowanie pracy podległego zespołu oraz wyznaczenie priorytetów,

  • Kontrola wydajności pracy,

  • Nadzorowanie działalności technicznej zakładu zwłaszcza w zakresie opracowywania i przygotowania do wdrożenia nowych uruchomień,

  • Nadzór nad bieżącym przygotowaniem i opracowaniem kompletnej dokumentacji techniczno-technologicznej na produkowane wyroby,

  • Nadzór nad jakością w trakcie produkcji oraz kreowanie nowych rozwiązań w tym zakresie,

  • Wyszukiwanie optymalnych usprawnień w procesie produkcji,

  • Wdrażanie i propagowanie rozwiązań redukujących koszty produkcji,

  • Sporządzanie raportów z wykonywanej pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (techniczne),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zarządzania produkcją,

  • Znajomość procesów wytłaczania i wtrysku będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość narzędzi 5S,

  • Zdolności przywódcze i umiejętność delegowania zadań,

  • Postawa proaktywna, zorientowana na osiąganie wyznaczonych celów,

  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Dobra znajomość MS Office (zwłaszcza MS Excel),

  • Sumienność i samodyscyplina,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji.

To oferujemy

  • Interesującą, odpowiedzialną pracę w firmie o uznanej reputacji,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Szansę zdobycia nowych umiejętności,

  • Zniżki na produkty firmowe,

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi