Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

OLMAR Sp. z o.o.

Obrońców Poczty Gdańskiej 109a

Zawiercie

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych

  • Zarządzanie i planowanie pracy grupy 36-40 osób w obszarze produkcji wyrobów higienicznych

  • Motywowanie i dbanie o dobre morale załogi

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii w obszarze produkcji

  • Odpowiedzialność za realizację zadań produkcyjnych pod względem ilościowym i jakościowym,

  • Bieżąca analiza osiąganych wyników i ich raportowanie

Nasze wymagania

  • Znajomość MS EXCEL umożliwiająca raportowanie i przedstawianie wyliczeń produkcyjnych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (90 % sprzedaży wyrobów naszej firmy skierowana jest na rynki zagraniczne)

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji lub utrzymania ruchu

  • Zapoznanie się z wymaganiami certyfikatów jakie posiadamy: ISO 9001; FSC; ECOLABEL, PZH

  • Znajomość procesów produkcyjnych

  • Znajomość przepisów BHP oraz prawa pracy

  • Zdolności organizacyjne pracy własnej oraz podległych pracowników,

  • Zdolności organizacyjne pracy własnej oraz podległych pracowników

  • Praktyczna znajomość narzędzi do optymalizacji produkcji,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej która specjalizuje się z sprzedaży produktów higienicznych "Private Label" na rynki zachodnie

  • Ciekawą pracę w niedużej firmie produkcyjnej

  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów w zakresie funkcjonowania zakładu produkcyjnego

O nas

OLMAR Sp. z o.o. Firma działająca na rynku wyrobów higienicznych od 1998 roku. Prowadzimy działalność produkcyjną na obszarze 6000m2 na terenie miasta Zawiercie (ul. Obrońców Poczty Gdańskiej) więcej informacji na www.olmar.biz

Obecnie firma piątą nowoczesną linię do produkcji ręczników składanych typu ZZ oraz uruchomiliśmy magazyn zewnętrzny o obszarze 4000m2 w Wolbromiu.

Jako nieliczni w Polsce z naszej branży posiadamy certyfikat ECOLABEL. Dodatkowo jesteśmy certyfikowani z zakresu ISO 9001 w obszarze produkcji, sprzedaży i projektowania wyrobów higienicznych