Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Marba Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Zielona Góra, Polska
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Marba Sp. z o.o. Sp. k.

Zielona Góra

Firma produkcyjna MARBA Sp. z .o. Sp. k. z siedzibą w Zielonej Górze poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Planowanie, realizacja i organizowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych, zgodnie z ustalanymi standardami technicznymi i technologicznymi.
  • Optymalizowanie produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami, normami.
  • Zarządzanie zespołem pracowników oraz ich szkolenie.
  • Opracowywanie wydziałowych planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów,
  • Wdrażanie i realizacja systemu jakości przy współpracy z Działem Jakości.
  • Zapewnienie prawidłowych warunków Bezpieczeństwa Higieny Pracy.
  • Nadzór nad bieżącą produkcją.
  • Rozwiązywania sytuacji kryzysowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy.
  • Kompetencje menedżerskie.
  • Język angielski – mile widziany.
  • Znajomość zasad funkcjonowania zakładu produkcyjnego.
  • Podstawowa znajomość prawa pracy.
  • Znajomość zasad zarządzania ludźmi poprzez zaangażowanie i realizację założonych celów.
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Samodzielne stanowisko pracy, na którym będziesz miał wypływ na rozwój firmy.
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów.
  • Realizację ciekawych wyzwań.
  • Narzędzia pracy tj: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Ubezpieczenie grupowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o wysłanie CV z dopiskiem
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy