Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Marba Sp. z o.o. Sp. k.

Głogowska 10a

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizacja i organizowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych, zgodnie z ustalanymi standardami technicznymi i technologicznymi.

  • Optymalizowanie produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów.

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami, normami.

  • Zarządzanie zespołem pracowników oraz ich szkolenie.

  • Opracowywanie wydziałowych planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów,

  • Wdrażanie i realizacja systemu jakości przy współpracy z Działem Jakości.

  • Zapewnienie prawidłowych warunków Bezpieczeństwa Higieny Pracy.

  • Nadzór nad bieżącą produkcją.

  • Rozwiązywania sytuacji kryzysowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy.

  • Kompetencje menedżerskie.

  • Język angielski – mile widziany.

  • Znajomość zasad funkcjonowania zakładu produkcyjnego.

  • Podstawowa znajomość prawa pracy.

  • Znajomość zasad zarządzania ludźmi poprzez zaangażowanie i realizację założonych celów.

  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Samodzielne stanowisko pracy, na którym będziesz miał wypływ na rozwój firmy.

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów.

  • Realizację ciekawych wyzwań.

  • Narzędzia pracy tj: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie