Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna MARBA Sp. z .o. Sp. k. z siedzibą w Zielonej Górze poszukuje pracowników na stanowisko:

    KIEROWNIK PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Opis stanowiska:

    • Planowanie, realizacja i organizowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych, zgodnie z ustalanymi standardami technicznymi i technologicznymi.
    • Optymalizowanie produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów.
    • Prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami, normami.
    • Zarządzanie zespołem pracowników oraz ich szkolenie.
    • Opracowywanie wydziałowych planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów,
    • Wdrażanie i realizacja systemu jakości przy współpracy z Działem Jakości.
    • Zapewnienie prawidłowych warunków Bezpieczeństwa Higieny Pracy.
    • Nadzór nad bieżącą produkcją.
    • Rozwiązywania sytuacji kryzysowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy.
    • Kompetencje menedżerskie.
    • Język angielski – mile widziany.
    • Znajomość zasad funkcjonowania zakładu produkcyjnego.
    • Podstawowa znajomość prawa pracy.
    • Znajomość zasad zarządzania ludźmi poprzez zaangażowanie i realizację założonych celów.
    • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.
    • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne.

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Samodzielne stanowisko pracy, na którym będziesz miał wypływ na rozwój firmy.
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów.
    • Realizację ciekawych wyzwań.
    • Narzędzia pracy tj: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.
    • Dofinansowanie do karty Multisport.
    • Ubezpieczenie grupowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o wysłanie CV z dopiskiem
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.