Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji - Zmiany

  • Batorowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2017-08-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Firma specjalizuje się w produkcji wysokoprzetworzonych opakowań dla branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, przemysłowej oraz materiałów reklamowych. Istotnym elementem funkcjonowania firmy na rynku są wypracowane z klientem długoterminowe partnerskie relacje, które pozwalają na wspólne osiągnięcie sukcesu. Bogate doświadczenie spółki opiera się przede wszystkim na ludziach tworzących zespół drukarni, którego fachowość i profesjonalizm pozwala na rozwijanie strategicznych horyzontów firmy.

Drukarnia poszukuje:
Kierownik Produkcji / Zmiany
Miejsce pracy: Batorowo (pow. poznański)

Zakres obowiązków:

  • realizacja zleceń produkcyjnych pod kątem ilości, terminowości i jakości,
  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem podległych pracowników – 35 osób,
  • kontrolowanie i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, statystyk (raporty dzienne i miesięczne)
  • raportowanie kierownikowi produkcji o wynikach dotyczących realizacji celów jakościowych
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przez podległych pracowników prawidłowej organizacji pracy
  • dbałość o zachowanie efektywności procesu produkcyjnego pod kątem: wydajności i jakości

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
  • Znajomość technik 5S, KAIZEN, Lean manufacturing
  • Umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań
  • Dyspozycyjność – praca 3 zmianowa
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz ukierunkowanie na realizację celu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz!

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się