Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji - Zmiany

  • Batorowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2017-08-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma specjalizuje się w produkcji wysokoprzetworzonych opakowań dla branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, przemysłowej oraz materiałów reklamowych. Istotnym elementem funkcjonowania firmy na rynku są wypracowane z klientem długoterminowe partnerskie relacje, które pozwalają na wspólne osiągnięcie sukcesu. Bogate doświadczenie spółki opiera się przede wszystkim na ludziach tworzących zespół drukarni, którego fachowość i profesjonalizm pozwala na rozwijanie strategicznych horyzontów firmy.

    Drukarnia poszukuje:
    Kierownik Produkcji / Zmiany
    Miejsce pracy: Batorowo (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • realizacja zleceń produkcyjnych pod kątem ilości, terminowości i jakości,
    • organizacja pracy i zarządzanie zespołem podległych pracowników – 35 osób,
    • kontrolowanie i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, statystyk (raporty dzienne i miesięczne)
    • raportowanie kierownikowi produkcji o wynikach dotyczących realizacji celów jakościowych
    • odpowiedzialność za przestrzeganie przez podległych pracowników prawidłowej organizacji pracy
    • dbałość o zachowanie efektywności procesu produkcyjnego pod kątem: wydajności i jakości

    Wymagania

    • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
    • Znajomość technik 5S, KAIZEN, Lean manufacturing
    • Umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań
    • Dyspozycyjność – praca 3 zmianowa
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz ukierunkowanie na realizację celu

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz!

    bottom