Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

ENERGOMONTAŻ ZACHÓD WROCŁAW sp. z o.o.O firmie

  • Kościuszki 16
    Żmigród, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

ENERGOMONTAŻ ZACHÓD WROCŁAW sp. z o.o.

Kościuszki 16

Żmigród

Należąca do GRUPY ZARMEN firma Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. to przede wszystkim uruchomiony w 2013 r. nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany w Żmigrodzie w woj. dolnośląskim.. Specjalizujemy się w wykonaniu  zbiorników wielkogabarytowych, kanałów spalin, kominów stalowych, rurociągów, konstrukcji budynków, hal przemysłowych oraz estakad.

Wyroby spółki trafiają na rynek krajowy, jak i Unii Europejskiej. Dzięki koncentracji na jak najlepszym poznaniu wymagań Klientów, a także poprzez śledzenie światowych trendów i technologii, przedsiębiorstwo oferuje najwyższą jakość wykonania inwestycji przemysłowych.

Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. Oddział Produkcyjny w Żmigrodzie ul. Kościuszki 16, 55-140 Żmigród poszukuje osób z doświadczeniem na stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI.

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: techniczne/ekonomiczne;
  • Doświadczenie w planowaniu i organizacji produkcji;
  • Znajomość zagadnień i procedur nowoczesnych systemów planowania produkcji;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość technologii i technik produkcji;
  • Znajomość zasad zarządzania jakością;
  • Umiejętność kierowania zespołem, komunikatywność;
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy konstrukcji stalowych;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku stalowego w zakresie możliwości pozyskiwania zleceń.

Wymagania:

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku stalowego w zakresie możliwości pozyskiwania zleceń

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat;
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz środki ochrony osobistej;

Ogłoszenie archiwalne