Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

STRATIFORME POLSKA sp. z o.o.

  • Żyrardów

    Żyrardów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

• planowanie produkcji

• nadzór nad prawidłową realizacją zleceń produkcyjnych

• nadzór nad procesem produkcyjnym, jakością produkcji

• realizacja przyjętego budżetu miesięcznego/rocznego;

• realizacja założonych planów produkcyjnych

• optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kosztów

• komunikacja z innymi działami firmy

• prowadzenie gospodarki materiałowej

• raportowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Nasze wymagania

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min 2 lata

• bardzo dobrej znajomości MS Excel,

• zdolności analitycznych

• umiejętności planowania i organizacji pracy

• dokładności i terminowości w wykonywaniu zadań

• dyspozycyjności czasowej

• rzetelności wykonywanych zadań

• umiejętności zarządzania zespołem

To oferujemy

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu

pracy

• ciekawą pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającym się zakładzie

produkcyjnym

• duża autonomia w działaniu

• możliwość rozwoju osobistego oraz doskonalenia umiejętności

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość grupowego ubezpieczenia

O nas

Jeśli interesujesz się kolejnictwem krajowym i międzynarodowym i chcesz poznać technologię budowy pojazdów szynowych - dołącz do nas. Oferujemy Ci stabilna pracę w firmie produkującej kabiny pociągowe oraz inne elementy kompozytowe dla kolejnictwa. Realizujemy projekty krajowe i międzynarodowe.