Oferta pracy

Kierownik Produktu Biochemia i Immunochemia

ARGENTA

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój projektu z obszaru biochemii i immunochemii;

  • Doradztwo merytoryczne i techniczne dla klientów z zakresu biochemii i immunochemii;

  • Aktywna promocja i sprzedaż produktów w obrębie projektu;

  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z Klientami kluczowymi;

  • Wsparcie merytoryczne i techniczne w zakresie produktów z portfolio firmy;

  • Przygotowywanie prezentacji produktowych oraz przeprowadzanie szkoleń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (medyczne, biologiczne, biotechnologiczne, chemiczne lub pokrewne);

  • Min. 8-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania produktami i/lub sprzedaży;

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość rynku oraz firm konkurencyjnych;

  • Bardzo dobra znajomość produktów biochemicznych i immunochemicznych;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych;

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów oraz autoprezentacji;

  • Umiejętność wystąpień publicznych oraz przeprowadzania szkoleń.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Motywacyjny system premiowy dopasowany do stanowiska;

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ZFŚS;

  • Pakiet szkoleń wdrażających;

  • Możliwość użytkowania auta służbowego do celów prywatnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

ARGENTA

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy