Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produktu CHC - umowa na zastępstwo

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    jak pracujemy i z kim pracujemy

    Elastyczny
    czas pracy

    praca
    w zespole

    ponad 7000
    pracowników

    Jaką pracę będziesz wykonywać?

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie dobrej kondycji prowadzonych marek, tworzenie i rozwijanie kategorii i marki poprzez identyfikację i zaspokojenie potrzeb pacjentów/konsumentów, przy współpracy z innymi działami wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz realizację założeń budżetowych.

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie strategii marketingowej i komunikacyjnej w ramach powierzonych marek
    • Efektywne wprowadzanie strategii, z uwzględnieniem priorytetów
    • Realizowanie celów sprzedażowych, finansowych (sprzedaż, kontrybucja marketingowa) i rynkowych w oparciu o efektywne zarządzanie powierzonym budżetem
    • Zapewnienie w firmie rynkowej wiedzy na temat prowadzonych marek i marek konkurencyjnych
    • Efektywne wprowadzenie nowych produktów na rynek
    • Wybór i implementacja odpowiednich narzędzi komunikacyjnych, analitycznych i reklamowych.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Wykształcenia wyższego
    • Doświadczenia w zarządzeniu marką w firmie branży farmaceutycznej, FMCG lub agencji reklamowej
    • Znajomości rynku agencji kreatywnych
    • Doświadczenia w kreowaniu i realizacji strategii marketingowych, wiedza w zakresie ATL, BTL, digital
    • Doświadczenia w tworzeniu komunikacji konsumenckiej
    • Doświadczenia w badaniach konsumenckich
    • Umiejętności i doświadczenia w prowadzeniu wykładów i prezentacji
    • Umiejętności analizy danych i formułowania wniosków
    • Łatwości nawiązywania kontaktów
    • Umiejętności dobrej organizacji pracy
    • Samodzielności
    • Dobrej znajomości języka angielskiego
    • Biegłej znajomości MS Office