Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produktu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Technologia
    to nasza codzienność.
    Konica Minolta
    Bussiness Solutions Polska

    Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do zespołu Product Managerów obszaru zarządzania procesami i informacją biznesową w dziale Marketingu na nowo utworzone stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    zakres obowiązków:

    • Zarządzanie produktami i usługami IT, m.in: w obszarze wsparcia procesów biznesowych i digitalizacji dokumentów
    • Nadzór nad komunikacją i zakresem oferty usług
    • Tworzenie oferty wartości dla rynków wertykalnych oraz badanie potrzeb biznesowych klientów
    • Bliska współpraca z działem sprzedaży w zakresie strategii oferowania produktu
    • Poszukiwanie nowych obszarów do sprzedaży produktu i pozyskiwanie leadów
    • Analiza trendów biznesowych w obszarze usług IT oraz przetwarzania dokumentów i informacji biznesowych, w tym również analiza oferty firm konkurencyjnych
    • Wsparcie merytoryczne w przygotowaniu spotkań biznesowych oraz prezentacji i szkoleń dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych

    wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Product Manager’a lub pokrewnym w branży usług IT
    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: IT oraz kierunki biznesowe
    • Znajomość rozwiązań i trendów w obszarze ECM, Office 365, technologii Acronis, Sophos oraz modeli biznesowo-licencyjnych (np. SaaS)
    • Rozumienie terminologii i zagadnień dotyczących infrastruktury informatycznej (wirtualizacja, licencjonowanie MS, sieci)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym B2
    • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
    • Umiejętności miękkie potrzebne do prowadzenia szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja czasu pracy i wysoka kultura osobista

    oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Dofinansowanie karty sportowej
    • Nowoczesne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop
    • Możliwość kreowania i rozwoju strategii sprzedaży u lidera w swojej branży
    • Uczestnictwo w projektach szkoleniowych rozwijających wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste
    • Jasny system rozwoju osobistego w ramach Firmy (ścieżka kariery)
    • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

    proces rekrutacji

    • Wstępną weryfikacją kandydatów może być test predyspozycji zawodowych lub zadanie praktyczne
    • Następnie osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
    • Ostatnim etapem rekrutacji będzie weryfikacja referencji kandydatów
    • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Muszkieterów 15, 02-273, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 na adres e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Robimy startupy od 140 lat.
    Technologia to nasza codzienność.
    Dołącz do nas i zmieniaj świat.