Oferta pracy

Kierownik Produktu

MERINGER Sp. z o.o.O firmie

  • Dobrzecka 95, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MERINGER Sp. z o.o.

Dobrzecka 95

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie wybranymi markami własnymi

  • Kreowanie i wdrażanie strategii, planów oraz działań marketingowych dla poszczególnych produktów

  • Analiza wyników sprzedaży wybranych produktów

  • Stały monitoring rynku i działań konkurencji

  • Zarządzanie budżetem i raportowanie wydatków

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych niezależnie od branży

  • Nastawienie na osiąganie ambitnych celów i poszukiwanie najlepszych rozwiązań

  • Zdolności analityczne i chęć rozwijania swoich kompetencji w zakresie marketingu produktów

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Pasja i zainteresowanie marketingiem, nowoczesną sprzedażą i komunikacją

To oferujemy

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do dotychczasowych osiągnięć oraz premie zależne od wyników

  • Realny wpływ na rozwój Firmy poprzez uczestnictwo w nowych, ambitnych projektach umożliwiających realizację własnych pomysłów

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • ROZWÓJ – możliwość udziału w wybranych szkoleniach w ramach przydzielonego budżetu

  • SENS PRACY – produkty zmieniające życie Pacjentów i Klientów na lepsze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne