Oferta pracy

Kierownik Produktu

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i odpowiedzialność za przydzielone produkty w zakresie realizacji określonych dla nich planów sprzedaży,

  • udział w tworzeniu strategii produktowej oraz biznesowej skierowanej na rynek polski oraz rynki zagraniczne,

  • wprowadzanie i utrzymywanie produktu na rynku,

  • badanie efektywności wdrożenia produktu,

  • analiza trendów rynkowych, monitowanie preferencji klienta oraz aktywności konkurencji,

  • udział w tworzeniu strategii marketingowej skierowanej na rynek polski oraz rynki zagraniczne,

  • występowanie podczas targów, konferencji, webinarów, szkoleń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, marketing, informatyka),

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Produktu, min. 2-3 lata,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (wykorzystywany do kontaktów z klientami i partnerami zagranicznymi oraz do bieżącego pozyskiwania wiedzy oraz analiz rynku, konkurencji i klientów),

  • wiedza z zakresu IT,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • orientacja na realizację założonych celów biznesowych,

  • zaangażowanie i samodzielność w realizacji zadań,

  • kreatywność,

  • otwartość na nowe doświadczenia,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość branży usług zaufania będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Zespół Zarządzania Produktami zajmuje się rozwojem produktów, komunikacją wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji, analityką rynku oraz udziałem w budowaniu strategii marketingowej marki Certum. Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Produktu będzie odpowiedzialna za nasze największe projekty.