Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produktu / Product Manager

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 80

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowych dla powierzonych w zarządzanie produktów, przygotowywanie planów marketingowych i aktywności w celu realizowania sprzedaży i profitu,

  • przygotowywanie analiz rynkowych, planów marketingowych, promocyjnych, budżetowych, planów sprzedaży i zysku dla powierzonych produktów,

  • monitorowanie pozycji produktów na rynku, jak również działań konkurencji, opracowywanie odpowiednich działań marketingowych i najbardziej efektywnych narzędzi służących realizacji sprzedaży,

  • kontrola wydatków budżetowych,

  • ustalanie polityki cenowej dla produktów,

  • efektywna współpraca z zespołami sprzedażowymi,

  • prowadzenie szkoleń merytorycznych dla przedstawicieli oraz udzielanie merytorycznego wsparcia podczas sympozjów, warsztatów i konferencji. Pełnienie roli eksperta w zakresie powierzonych produktów,

  • odpowiedzialność za działalność promocyjno-marketingową w zakresie zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane z zakresu marketingu,

  • znajomość rynku farmaceutycznego,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w marketingu produktów aptecznych,

  • doświadczenie w prowadzeniu skutecznych kampanii on-line,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • kreatywność, umiejętność samodzielnej, dynamicznej pracy,

  • konsekwencja i wytrwałość w realizacji powierzonych zadań,

  • aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • interesującą, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę z suplementami wysokiej jakości,

  • motywujące wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez wyzwania,

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Novascon Pharmaceuticals specjalizuje się w opracowywaniu i wprowadzaniu do aptek nowatorskich suplementów diety i wyrobów medycznych. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście marek o szerokim zakresie zastosowania prozdrowotnego. Nasze najbardziej znane marki to Insulan, Detramax, Ceviforte, Depresanum, Thonsilan.

Przewiń do profilu firmy