Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produktu RX

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

    Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym.

    Naszą firmę tworzą ludzie młodzi, pełni pasji i zaangażowania – jesteśmy głęboko przekonani, że tylko taki zespół osiąga sukces.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania jakie przed Tobą postawimy:

    • Opracowanie, wdrażanie i koordynowanie strategii zarządzanych produktów
    • Opracowanie planów operacyjnych aktywności marketingowej (kampanii, akcji marketingowych)
    • Optymalne dobranie narzędzi promocyjnych w ramach akcji marketingowych dla poszczególnych produktów
    • Prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży (wykłady i prezentacje)
    • Przygotowanie analiz i interpretacji wyników badań rynku
    • Planowanie i realizację budżetów poszczególnych produktów
    Nasze oczekiwania to:
    • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: medycyna, farmacja, marketing)
    • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produktami Rx
    • Kreatywność
    • Orientacja na wyniki
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Zdolności analityczne
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    Oferujemy:
    • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
    • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
    • Motywujące wynagrodzenie i system premiowy
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)
    • Bogatą ofertę systemu kafeteryjnego
    • Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając przycisk

    Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.