Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produktu

TU EUROPA SAO firmie

  • rondo ONZ 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

TU EUROPA SA

rondo ONZ 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie ofert oraz tworzenie i modyfikacja produktów ubezpieczeniowych o charakterze ochronnym

  • Przygotowywanie i procesowanie umów ubezpieczenia, OWU, dokumentacji ubezpieczeniowej oraz modyfikowanie istniejących umów ubezpieczenia

  • Współpraca przy wdrażaniu produktów ubezpieczeniowych

  • Aktywny udział przy implementacji zmian ustawowych, Rekomendacji KNF, Dyrektyw UE itp.

  • Współpraca z Partnerami Biznesowymi (agentami, brokerami)

  • Praca w zespole, jak i indywidualne prowadzania projektów

  • Przeprowadzanie analiz rynkowych

  • Dbałość o terminowość i jakość realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zakresie tworzenia produktów ubezpieczeniowych lub finansowych

  • Bardzo dobrej znajomości rynku ubezpieczeń

  • Zorientowania na Partnera Biznesowego (zdolności rozpoznawania potrzeb oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi)

  • Wykształcenia wyższego (ekonomia, finanse, prawo lub matematyka)

  • Umiejętności analitycznego i kreatywnego myślenia

  • Samodzielności, umiejętności ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Umiejętności zarządzania własnym czasem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zgodnego z uzgodnioną ścieżką kariery

  • Pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata