Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produktu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKP Intercity S.A. to największy polski operator kolejowy specjalizujący się w krajowych i międzynarodowych przewozach dalekobieżnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do Biura Zakupów w Centrali Spółki pracownika na stanowisko:

    Kierownik Produktu/ Główny Specjalista
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: BFZ/2018/01/01

    Opis stanowiska:

    • Opracowywanie planu postępowań w wybranej kategorii
    • Prowadzenie postępowań zakupowych na podstawie wewnętrznych regulacji Spółki
    • Analiza rynku dostawców w wybranej kategorii
    • Przygotowanie i weryfikacja wymaganej dokumentacji związanej z procesem zakupowym, w tym w szczególności harmonogramu, zapytania ofertowego, ofert oraz protokołu wyboru dostawcy.
    • Udział w negocjacjach.
    • Prowadzenie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej.
    • Udział w postępowaniach zakupowych prowadzonych w ramach grupy zakupowej PKP.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z samodzielnym prowadzeniem procesów zakupowych.
    • Znajomość zagadnień zakupowych i procesu negocjacji.
    • Znajomość MS Office.
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i budowania relacji.
    • Umiejętność analitycznego myślenia.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość i doświadczenie zakupowe w jednej z branż: IT, Infrastruktura
      i inwestycje, Roboty budowlane, Tabor kolejowy i jego utrzymanie

    Oferujemy:

    • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku.
    • Możliwość zdobycia cennego  doświadczenia zawodowego.
    • Możliwość  rozwoju zawodowego.
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    Administratorem danych jest „PKP Intercity” S.A. z siedzibą w Warszawa 02-305, Al. Jerozolimskie 142A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.