Oferta pracy

Kierownik Produktu

FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY „GALENA”O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma FSP „GALENA”, producent leków i aktywnych substancji farmaceutycznych
poszukuje kandydatów/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania i zakres odpowiedzialności:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej dla określonych produktów
  • Monitorowanie i analiza bieżących wyników sprzedaży
  • Obserwacja rynku farmaceutycznego i tworzenie analizy niezbędnych do podejmowania decyzji o wprowadzeniu nowych produktów do naszego portfolio
  • Przygotowanie planów sprzedaży, w tym zarządzanie ceną i marżą
  • Organizowanie konferencji oraz przygotowywanie prezentacji produktowych
  • Utrzymywanie kontaktów ze środowiskiem medycznym, Key Opinion Leaderami
  • Odpowiedzialność za przygotowanie materiałów promocyjnych, zarządzanie nimi i ich efektywne wykorzystanie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane marketing
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Product Managera (Kierownika Produktu) w firmie farmaceutycznej
  • Doświadczenie w promocji produktów Rx będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność podejmowania decyzji, analitycznego myślenia i wnioskowania
  • Praktyczna umiejętność budowania i wdrażania strategii marketingowej
  • Doświadczenie w kreowaniu i poszukiwaniu nowych produktów (Business Development)
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • Umiejętności w motywowaniu zespołów przedstawicielskich
  • Dobra znajomość MS Excel

Oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System bonusowy zależny od wyników
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny
Poznaj Nas:

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego Zespołu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych
za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych  klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FSP „GALENA”, ul. Krucza 62, 53-411 Wrocław, KRS: 0000025219, NIP: 8960002953, REGON: 00040296800000, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym rekrutacji przyszłych. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu internetowego www.galena.pl.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy