Oferta pracy

Kierownik Project Management Office

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Nowa Huta

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

Mile widziane

  • Redmine

  • MS Project

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem podległych PMów

  • zapewnienie dobrej atmosfery i wysokiej motywacji zespołu - niezbędne!

  • dbanie o ciągły rozwój członków zespołu i stałe podnoszenie ich efektywności

  • opieka nad metodyką prowadzenia projektów i ciągłe jej usprawnianie

  • wprowadzanie zmian w procesach zarządczych oraz wytwórczych mających na celu podniesienie efektywności pracy zespołów

  • tworzenie dokumentacji projektowej

  • wybór odpowiednich narzędzi i metodyk w zależności od specyfiki danego projektu

  • stała opieka na rozwojem wszelkiej dokumentacji projektowej, narzędzi oraz procesów

  • organizowanie zespołów developerskich, współzarządzanie ich pracą oraz nadzór nad budżetami projektów

  • nadzór i raportowanie stanu projektów

  • proaktywne wprowadzanie zmian i usprawnień w procesach

Nasze wymagania

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w roli Project Managera, Agile Coacha lub Kierownika PMO

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • wysokie zdolności analityczne i komunikacyjne, skrupulatność, świetna organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania przydzielonymi zasobami

  • samodzielność i odwaga w podejmowaniu decyzji

  • doskonała znajomość metodyki prowadzenia projektów ze szczególnym uwzględnieniem metodyk zwinnych

  • posiadanie certyfikatu/ów z metodyk zarządzania projektami (Prince2, AgilePM, Professional Scrum Master, PMI etc.)

  • znajomość narzędzi do prowadzenia i planowania projektów (np. Redmine, Jira, MS Project etc.)

  • cechy przywódcze i umiejętność inspirowania innych

  • doświadczenie w prowadzeniu zespołów o podobnej charakterystyce

  • doświadczenie we wdrażaniu nowych metodyk w zespołach i organizacjach

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych grup medialnych w Polsce

  • samodzielne stanowisko menadżerskie

  • realny wpływ na rozwój serwisów i usług wchodzących w skład portfolio Grupy Interia.pl

  • możliwość współpracy z zespołem kreatywnych i doświadczonych specjalistów

  • umowę o pracę lub B2B (do uzgodnienia)

  • wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego doświadczenia

  • pracę w trybie stacjonarnym lub hybrydowym w zależności o bieżących potrzeb projektowych i własnych preferencji

  • absolutny brak nudy - czeka Cię szereg ekscytujących wyzwań!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Grupa Interia jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc blisko 20 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem. Od lipca 2020 roku działamy w ramach Grupy Polsat Plus, lidera rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co stawia przed nami jeszcze większe i ekscytujące wyzwania. Dzięki temu prężnie się rozwijamy i nieustannie poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy