Oferta pracy

Kierownik Projektów AKPIA

Veolia ZachódO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna analiza i kontrola wskaźników jakościowych i ilościowych pracy kotłowni, współudział w tworzeniu nowych wskaźników;

  • Optymalizacja pracy układów automatyki i regulacji dla istniejących źródeł;

  • Nadzór nad kontrolą i wdrażaniem systemów telemetrii rozproszonej;

  • Przeprowadzenie kodowania sygnałów z ciepłomierzy i innych urządzeń metodologią RDS-PP;

  • Dobór aparatury AKPiA oraz nadzór nad jej montażem;

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz technicznej;

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie projektów (strategicznych i lokalnych), dotyczących budowy nowych źródeł gazowych, kogeneracji, OZE, AKPiA lub modernizacji istniejącego majątku produkcyjnego zgodnie z metodologią grupy Veolia.

  • Realizacja następujących zadań: tworzenie koncepcji projektów, wykonywanie analiz techniczno-ekonomicznych, kontrola budżetu, terminów i nadzór nad wykonawstwem, uzgadnianie dokumentacji w UDT, raportowanie o stanie zaawansowania, odpowiedzialność za odbiór końcowy i rozliczenie projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z obszaru automatyki);

  • Mile widziane wykształcenie w zakresie zarządzania projektami;

  • Wiedza i/lub doświadczenie w zakresie AKPiA;

  • Wskazana znajomość zagadnień dotyczących szeroko rozumianej branży energetycznej;

  • Min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu układów automatyki przemysłowej (AutoCAD, Eplan, SEE Electrical);

  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu sterowników PLC zgodnych z normą IEC 61131-3;

  • Umiejętność czytania rysunków elektrycznych i mechanicznych;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej;

  • Gotowość odbywania częstych podróży służbowych na terenie Polski (średnio 2/tydzień);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość narzędzi MS Office (Excel, Power Point) oraz wskazana znajomość pakietu Google.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej,

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych: ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne