Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektów - Architekt Infrastruktury IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Informatyki w Warszawie na stanowisku:

    numer referencyjny: pracuj/DIN/ZPI
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Prowadzenie projektów infrastrukturalnych w Banku od etapu inicjacji, wyceny, planowania poprzez wdrożenie produkcyjne i przekazanie do zespołów utrzymaniowych
    • Projektowanie systemów infrastruktury IT z uwzględnieniem potrzeb jednostek biznesowych oraz standardów technologicznych i bezpieczeństwa Banku
    • Ścisła współpraca z zespołem operacyjnym na etapie implementacji projektów IT
    • Wsparcie techniczne w rozwiązywaniu poważnych incydentów i problemów technicznych
    • Analiza nowych rozwiązań technicznych, przygotowywanie testów proof of concept lub wdrożeń pilotażowych, opiniowanie rozwiązań
    • Raportowanie postępów w prowadzonych projektach IT
    • Koordynacja umów outsourcingowych IT na poziomie operacyjnym, opiniowanie i akceptacja wprowadzanych zmian na systemach produkcyjnych
    • Gotowość do wspierana incydentów produkcyjnych poza godzinami biznesowymi w trybie dyżurowym tzw. wsparcie „on call”
    • Dbanie o wysoki poziom usług i stabilność infrastruktury IT

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w rolach architekta, koordynatora zespołu lub kierownika projektów infrastrukturalnych w międzynarodowych środowiskach korporacyjnych
    • Minimum 5 letnie doświadczenie w roli administratora systemów Linux lub UNIX, preferowane dystrybucje RedHat/Centos lub IBM AIX
    • Znajomość rozwiązań high-availability dla środowisk Linux/UNIX
    • Umiejętność automatyzowania zadań, pisania skryptów systemowych
    • Co najmniej podstawowa znajomość zasad licencjonowania oprogramowania Oracle, IBM, Microsoft, Vmware itd. pozwalająca na tworzenie realistycznych budżetów projektowych
    • Swobodna praca w środowisku wirtualnym VMWare
    • Praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów
    • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim na potrzeby tworzenia dokumentacji technicznej / projektowej (poziom B1/B2)
    • Duża samodzielność i organizacja własnej pracy, terminowość

    Mile widziane:

    • Doświadczenie pracy z banku, innych instytucjach finansowych lub firmach w sektorach regulowanych z sinym naciskiem na bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT
    • Doświadczenie w roli administratora baz danych Oracle lub infrastruktury storage/SAN
    • Znajomość narzędzi Ansible/Pupet/Chef oraz podejścia DevOps
    • Certyfikaty z obszaru zarządzania projektami oraz ITIL
    • Znajomość jednego lub więcej serwerów aplikacyjnych IIS, Apache, Tomcat, JBOSS, WebSphere, WebLogic lub Varnish
    • Znajomość architektury Microserwisowej oraz popularnych narzędzi takich jak Elastic, Kafka, Grafana, Redis, itd.
    • Doświadczenie pracy z technologiami konteneryzacji
    • Doświadczenie pracy w środowisku chmurowym Azure lub AWS

    Oferujemy:

    • Interesującą prace w międzynarodowej instytucji finansowej
    • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
    • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach
    • Pakiet socjalny

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.
    Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom