Oferta pracy

Kierownik Projektów Budowlanych

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

  • Brzeg, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm w Regionie, należącej do liderów sektora budownictwa przemysłowego, specjalizującej się w generalnym wykonawstwie oraz realizacji konstrukcjach żelbetowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Koordynacja oraz nadzór techniczny, jakościowy i ilościowy nad realizacją projektów budowlanych w oparciu o wymagania kontaktu, dokumentację techniczną i harmonogramy.
  • Zarządzanie budżetem oraz rentownością kontraktów.
  • Utrzymywanie relacji z przedstawicielami firm biorących udział w procesie inwestycyjnym, przedstawicielami nadzoru inwestorskiego, dyrektorami kontraktów, podwykonawcami , dostawcami itd.
  • Koordynacja realizacji poszczególnych projektów oraz ścisła współpraca z kierownikami budów.
  • Wybór podwykonawców oraz prowadzenie negocjacji z dostawcami materiałów budowlanych.
  • Optymalizacja kosztów zakupowych na materiały, narzędzia oraz usługi związane z realizacją projektów, a także koordynacja dostaw na budowy.
  • Koordynacja kadry pracowniczej oraz przydzielanie załogi do poszczególnych projektów.
  • Systematyczne raportowanie nt. realizacji kontraktów oraz ścisła współpraca z Prezesem Zarządu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub pokrewnym
  • 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy, kierownika kontraktu, dyrektora technicznego lub pokrewnym
  • Doskonałe umiejętności w zakresie zarządzania projektami
  • Umiejętności związane prowadzeniem negocjacji biznesowych
  • Kreatywność, inicjatywa, proponowanie nowych rozwiązań
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy, dostosowane do umiejętności i doświadczenia zawodowego kandydata
  • Samochód służbowy
  • Dużą samodzielność i decyzyjność w działaniu, po wdrożeniu w struktury firmy
  • Udział w realizacji największych projektów i inwestycyjnych w Regionie
  • Pracę w firmie rodzinnej, z bogatą tradycją w branży, należącej do liderów rynku w Regionie
  • Długofalową współpracę w strukturach firmy, a także możliwość awansu

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

KRAZ:6257

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Natalia Kotas - Rippel
tel. 512 496 759

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy