Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektów budowlanych

VERTRAG sp. z o.o.O firmie

10 00012 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy;

  • pozyskiwanie nowych kontraktów.

  • zarządzanie pracami wykończeniowymi oraz zespołami budowlanymi

  • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie;

  • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót;

  • udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych;

  • zarządzanie procesami budowy;

  • raportowanie postępu robót;

  • dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy, zabezpieczenie p. poż. oraz zapewnienie właściwych warunków socjalnych na miejscu budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym;

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność współpracy w zespole, ścisła współpraca z inwestorem;

  • dyspozycyjność;

  • komunikatywność i inicjatywa w działaniu;

  • nastawienie na realizację celów;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD, mile widziane MsProject i programy kosztorysowe;

  • znajomość wszystkich faz procesów inwestycyjnego;

  • samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Samochód służbowy.

  • Karta paliwowa.

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Pensja podstawowa + premia od realizowanych projektów

VERTRAG sp. z o.o.

Firma Vertrag to nowa spółka grupy kapitałowej w skład, której wchodzą takie firmy jak:

- Neon Zielona Energia http://neonenergia.pl/

- Grant Service https://grantservice.pl/

Firma Vertrag funkcjonuje na rynku europejskim od 2016 roku. Świadczymy usługi z zakresu budownictwa, modernizacji obiektów oraz instalacji elektrycznych i sanitarnych.

Przewiń do profilu firmy