Oferta pracy

Kierownik Projektów

All for One Poland

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Do zadań i obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie przygotowywanie ofert i udział w sprzedaży projektów, zarządzanie projektami wdrożeniowymi SAP, udział w projektach wewnętrznych badań i rozwoju, w tym również opracowywanie nowych produktów i usług.

Nasze wymagania

  • wiedza na temat całości systemu SAP (powiązania i integracja międzymodułowa, platforma techniczna, ABAP)

  • doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych jako kierownik projektów

  • wykształcenie wyższe

  • biegła znajomość języka angielskiego, preferowana dodatkowa znajomość języka niemieckiego

Mile widziane

  • posiadasz dodatkowe doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych jako konsultant aplikacyjny SAP

  • możesz przedstawić referencje od zadowolonych klientów

  • posiadasz jasną wizję swojego rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • możliwość pracy przy złożonych projektach biznesowo-informatycznych, wymagających innowacyjnego podejścia, z zastosowaniem najnowszych rozwiązań informatycznych

  • pracę w dobrze zorganizowanym, kompetentnym zespole

  • otwarte środowisko pracy, w którym mogą dzielić się swoimi opiniami i pomysłami

  • udział w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą

  • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do Karty Multisport lub wypoczynku

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

Więcej: www.all-for-one.pl/kariera

Przewiń do profilu firmy