Oferta pracy

Kierownik projektów deweloperskich

Real Invest Sp. z o.o. sp. komandytowaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma deweloperska

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • współpraca z biurami projektowymi na wszystkich etapach przygotowania i realizacji inwestycji
  • sporządzenie harmonogramów i budżetów realizowanych projektów inwestycyjnych
  • inicjowanie i nadzór w postępowaniach mających na celu uzyskanie niezbędnych decyzji, uzgodnień, opinii dla inwestycji mieszkaniowych i usługowych
  • wybór odpowiednich wykonawców do poszczególnych etapów robót oraz nadzór i i koordynacja ich prac oraz dostaw materiałów
  • kontrolowanie  wykonania harmonogramów i budżetów realizowanych inwestycji
  • nadzór w okresie rękojmi i gwarancji nad inwestycjami już zrealizowanymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • wiedza z zakresu przygotowania i realizacji inwestycji mieszkaniowych
  • znajomość procedur administracyjnych w budownictwie
  • znajomość obsługi programów MS Excel, AutoCad
  • zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, terminowość i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazne środowisko pracy i opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy