Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektów Dostarczania Usług B2B

UPC PolskaO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

UPC Polska

Jana z Kolna 11

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami telekomunikacyjnymi z segmentu B2B (projektowanie i wdrażanie)
  • Opracowywanie koncepcji wdrożeń usług telekomunikacyjnych dla klientów B2B
  • Koordynacja pracy zespołu projektowego (współpraca z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym)
  • Zarządzanie zadaniami w ramach projektu: definiowanie, monitorowanie i rozliczanie
  • Zarządzanie harmonogramem, budżetem i ryzykiem w projekcie
  • Bezpośredni kontakt z klientem na etapie wdrożeniowym projektu – raportownie statusu projektów i informowanie o ewentualnych ryzykach.
  • Odbieranie produktów prac zespołu projektowego oraz prac wykonawców
  • Odpowiedzialność za osiągane wyniki

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów TELCO/IT
  • Znajomość usług telekomunikacyjnych, usług chmurowych, zagadnień z zakresu sieci LAN/Wifi
  • Znajomość budowy sieci światłowodowych
  • Znajomość budowy sieci radiowych
  • Mile widziana znajomość metodyk projektowych (Prince2/Agile/ITIL - pokrewne) potwierdzona certyfikatem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Kreatywność, zdolność do wychodzenia poza standardowe rozwiązania
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozpoznawalnej na rynku firmie digitalowej
  • Wsparcie doświadczonego zespołu ekspertów
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami sieciowymi
  • Świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, pakiet usług UPC)
  • Dogodny model pracy hybrydowej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • MyBenefit
  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Aktualne oferty pracodawcy
REQ_00030520

Kierownik Projektów Dostarczania Usług B2B, Jana z Kolna 11, Gdańsk