Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektów E-commerce

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top
    Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
    RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

    Dzięki sieci prawie 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy
    dla ponad 22 tys. osób.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • prowadzenie projektów w obszarze e-commerce dla największych marek odzieżowych w Polsce, w tym Reserved,
    • współpraca z Product Ownerami,
    • zarządzanie doświadczonymi zespołami - zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi,
    • ocena, monitorowanie i koordynacja realizacji zadań projektowych,
    • zarządzanie ryzykiem,
    • poszukiwanie i dostarczanie biznesowi nowych rozwiązań technologicznych i procesowych.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe,
    • 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami (szczególnie informatyczne i e-commerce),
    • umiejętność tworzenia szczegółowych plany, harmonogramów i szacunków,
    • znajomość metodyki kaskadowej i agile,
    • wysokie kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracyw zespole,
    • chęć poznawania nowych obszarów biznesowych,
    • samodzielność w działaniu i nastawione na cele,
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane byłoby gdyby:

    • znały i potrafiły wykorzystywać w praktyce techniki zwinne,
    • znały narzędzia wspierające zarządzanie projektem,
    • znały branżę i narzędzia e-commerce.

    OFERUJEMY:

    •  dużą samodzielność,
    • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
    • atrakcyjny systemem premiowy,
    • pakiet benefitów,
    • finansowanie zdanych certyfikatów,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • świadczenia dodatkowe (współfinansujemy pakiet medyczny oraz kartę Multisport),
    • kupony zniżkowe do naszych sklepów, rozbudowaną platformę szkoleniową, ubezpieczenie grupowe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,
    niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

    bottom