Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektów Elektroenergetycznych

FBSERWIS S AO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
KIEROWNIK PROJEKTÓW ELEKTROENERGETYCZNYCH
  • Czujesz, że w obecnym miejscu pracy, nie możesz wykorzystać swojego potencjału i nie możesz wykazać się kreatywnością?
  • Lubisz to uczucie, kiedy mimo wielu przeciwności, projekt kończy się sukcesem dzięki Tobie?
  • Czujesz, że posiadasz charyzmę i potrafiłbyś efektywnie zarządzać zespołem ludzi o różnych charakterach i umiejętnościach?
  • Nie stronisz od wyzwań i jesteś gotowy na ciągły rozwój?
  • Chciałbyś decydować o rozwoju swojego działu, o zakupach sprzętów i narzędzi, którymi będą pracować Twoi Ludzie?
  • Potrafisz z charyzmą i zacięciem prowadzić projekty zarówno o wartości 50 tys. PLN jak i 5 mln PLN?
  • Masz pomysły na nowe kierunki rozwoju i działalności, która przyniesie sukces?
  • Pracowałeś zarówno na niskim jak i średnim napięciu?
  • Zależy Ci na stabilnym miejscu zatrudnienia, w firmie która stabilnie przechodzi przez okres pandemii?

Jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś – „TAK”, zapraszamy do aplikowania!

JAKIE ZADANIA BĘDZIESZ U NAS WYKONYWAĆ?

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizacji projektów w branży elektrycznej / energetycznej w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
  • Planowanie harmonogramów/pracy podwykonawców oraz pracowników własnych
  • Kontrola kosztów w czasie trwania projektów oraz współudział w zarządzaniu kosztami
  • Przeprowadzanie procedury odbiorowej oraz rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców
  • Prowadzenie dokumentacji budowy oraz tworzenie dokumentacji powykonawczej kontraktu
  • Bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań
  • Rozwój biznesu poprzez nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem oraz analizowanie otoczenia biznesowego, konkurencji i aktualnych trendów gospodarczych
  • Inicjowaniem działań optymalizacyjnych w celu uniknięcia opóźnień, wzrostu kosztów i ograniczenia ryzyka
  • Inicjowanie nowych projektów, nowych rodzajów działalności, kierunków rozwoju
  • Udział w procesie ofertowania oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami
  • Dobieranie niezbędnego sprzętu do rozwoju działalności
  • Dbanie o środki bezpieczeństwa oraz standardy jakościowe, nadzór nad przepisami BHP

CZEGO OD CIEBIE WYMAGAMY?

  • Wykształcenia wyższego technicznego - kierunek elektrotechnika, energetyka i pokrewne
  • Uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, mile widziane również uprawnienia projektowe
  • Co najmniej 2 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót przy budowie sieci elektroenergetycznej nN
  • Umiejętności analizowania wymagań projektowych i najważniejszych wytycznych oraz przekładania ich na strategie inżynieryjne i projektowe
  • Znajomości PZP w stopniu koniecznym do analizy opublikowanych przetargów i doświadczenie w analizowaniu przetargów
  • Umiejętności i doświadczenia w kosztorysowaniu
  • Umiejętności pracy z budżetem kontraktu, jego optymalizacji i kontroli finansowej
  • Znajomości lokalnego rynku - podwykonawców, dostawców sprzętu itp.
  • Samodzielności i terminowości w realizacji zadań
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami i podwykonawcami, asertywności oraz umiejętności negocjacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B

Jeśli oferta wydaje Ci się interesująca – zgłoś się już teraz:

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

  • utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych i autostrad,
  • modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie drogowe,
  • obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,
  • posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym dwie z własnym składowiskiem,
  • utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Ogłoszenie archiwalne