Ta oferta pracy jest nieaktualna od 217 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektów ERP

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.06.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Retcon Sp. z o.o.

Retcon Sp. z o.o. należy do grona GOLD Partnerów firmy Microsoft w zakresie rozwiązań Microsoft Dynamics AX. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwiającą się firmą z sektora IT stawiającą na jakość obsługi naszych Klientów.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: PM/1/2017/WAW

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie projektami informatycznym z zakresu wdrożenia systemu ERP Microsoft Dynamics AX
  • Zarządzanie zakresem, budżetem i harmonogramem projektu
  • Kierowanie pracą podległych zespołów, wybór metod realizacji zadań oraz opracowanie strategii weryfikacji wcześniej ustalonych ram akceptacji rozwiązania.
  • Kontrola jakości wykonywanych prac
  • Zarządzanie ryzykiem i zmianami w projekcie
  • Koordynacja prac podwykonawców
  • Bieżące raportowanie stanu realizacji projektu
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji projektowej

Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie w roli Project Managera we wdrożeniach systemów klasy ERP
    • Doświadczenie w metodologii wdrożenia ERP we wszystkich fazach: analizy, projektowania, rozwoju, wdrażania i eksploatacji
    • Zrozumienie kompletnego rozwiązania w kontekście całego przedsiębiorstwa (obszar finansów, kadr, logistyki, magazynów oraz produkcji)
    • Dobrze rozwinięta cecha planowania, organizacji i umiejętności rozwiązywania problemów
    • Przedsiębiorczość, umiejętność optymalnego gospodarowania dostępnymi zasobami w projekcie
    • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze i motywowania zespołu
    • Znajomość Ms Project w stopniu zaawansowanym

Oferujemy:

  • samochód służbowy,
  • dostęp i rozwój w kierunku nowoczesnych technologii Microsoft,
  • dynamiczną pracę, pełną kontaktu z ludźmi,
  • stabilną pracę w firmie współpracującej z Klientami krajowymi i międzynarodowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Retcon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Retcon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowej 15A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.