Oferta pracy

Kierownik projektów fotowoltaicznych

GREEN GENIUS sp. z o.o.O firmie

GREEN GENIUS sp. z o.o.

Ludwika Waryńskiego 3a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie rozwojem i budową elektrowni fotowoltaicznych na terenie Polski

  • Uzgadnianie warunków realizacji kontraktów oraz aktywna współpraca z firmami wykonawczymi

  • Sprawowanie kontroli nad harmonogramem projektów oraz budżetem

  • Kontakt ze stronami procesu inwestycyjnego (wykonawcami, przedstawicielami terenowymi, właścicielami nieruchomości, organami administracji lokalnej oraz operatorami sieci elektroenergetycznych)

  • Bieżąca kontrola prowadzonych inwestycji oraz raportowanie do przełożonego

Nasze wymagania

  • Z praktyki znasz procesy inwestycyjne i budowlane

  • Posiadasz umiejętność jasnego wyrażania myśli, dostarczania niezbędnych, dokładnych i odpowiednio przetworzonych informacji

  • Posiadasz silne umiejętności analityczne do wykonywania zadań w napiętych terminach i przy wielu projektach jednocześnie

  • Efektywnie organizujesz swoje zadania

  • Jesteś osobą odpowiedzialną i terminową

  • Posiadasz wykształcenie wyższe wykształcenie techniczne (energetyka, inżynieria) lub minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Biegle władasz językiem polskim i angielskim (wymagany poziom co najmniej B2)

  • Masz ważne prawo jazdy kategorii B

  • Aktywnie interesujesz się innowacjami technologicznymi

  • Myślisz nieszablonowo, znajdujesz innowacyjne metody i rozwiązania, ponieważ work smart > work hard

Mile widziane

  • 2-letnie doświadczenie w branży OZE

  • Znajomość oprogramowania Auto-Cad oraz pakietu Ms Office

To oferujemy

  • Praca z kreatywnym, młodym zespołem

  • Ciekawa praca z ekscytującymi możliwościami

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w dynamicznym i międzynarodowym zespole;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Benefity pracownicze

  • Sieć wymiany wiedzy i najlepszych praktyk między kolegami i ekspertami z różnych sektorów i krajów

  • Świetne biuro w centrum miasta, tuż obok stacji metra Politechnika

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwości kariery w Grupie - żaden kraj nie jest za daleko, żaden biznes nie jest obcy, żadna pozycja nie jest zbyt wysoka

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Energia odnawialna z marką Green Genius na czele to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów biznesowych Grupy Modus - w 2018 roku inwestycje w energię odnawialną stanowiły prawie 80 proc. wszystkich inwestycji Grupy Modus. Byliśmy pionierami projektów solarnych i biogazowych na Litwie. Dziś rozwijamy energetykę odnawialną w 8 krajach: Litwie, Polsce, Ukrainie, Białorusi, Hiszpanii, Włoszech, Rumunii i na Węgrzech i staramy się znaleźć się w TOP25 deweloperów energii odnawialnej w Europie. Dziś łączna moc realizowanych przez nas projektów wynosi ponad 100 MW. Oznacza to oszczędność około 160 tys. ton CO2 rocznie. Zrównoważony rozwój jest ważną częścią naszego codziennego życia. Rozwijając nowoczesne projekty energii odnawialnej, przyczyniamy się do redukcji emisji CO2 i wdrażania zasad gospodarki o obiegu zamkniętym. Czy chciałbyś także zbudować bardziej ekologiczną przyszłość? Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy Kierownika projektów fotowoltaicznych - osoby, która z chęcią dołączy do naszego zespołu Zarzadzania Projektami, który posiada głęboką i szeroką bazę wiedzy na temat procesów inwestycyjnych i budowlanych w OZE. Będziesz odpowiedzialny za zarządzanie takimi procesami oraz za zarządzanie projektami OZE, regularne spotkania i korespondencję z interesariuszami i współpracownikami.

Przewiń do profilu firmy