Logo Pracuj.pl

Kierownik projektów

EKOINBUD Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

EKOINBUD Sp. z o.o.

Geodetów 29

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie kontraktów budowlanych w ramach określonego budżetu i harmonogramu przy zachowaniu standardów jakościowych oraz za maksymalizację rentowności tych projektów
  • nadzór i koordynacja realizowanych kontraktów budowlanych od momentu podpisania umowy z inwestorem aż do przekazania przedmiotu umowy inwestorowi (obejmuje nadzór i koordynację nad takimi fazami projektu jak: projektowanie, wdrożenie do produkcji, produkcja elementów prefabrykowanych, montaż konstrukcji prefabrykowanej, budowa, odbiory, uzyskanie wymaganych pozwoleń, przekazanie klientowi)
  • zatwierdzanie kosztorysów, budżetów i harmonogramów budów
  • kontrola optymalizacji kosztów i rozliczanie realizacji kontraktów budowlanych w porównaniu do założonych budżetów
  • maksymalizowanie wartości realizowanych kontraktów poprzez proponowanie alternatywnych rozwiązań i usług dodatkowych zwiększających marżę
  • negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami i dostawcami
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji na linii inwestor – GW - podwykonawca
  • doradztwo techniczne dla kierowników budów
  • nadzór nad dokumentacją kontraktową, odbiorową i powykonawczą
  • nadzór nad przestrzeganiem przez podległe struktury procedur i przepisów BHP
  • przygotowywanie i zatwierdzanie umów służących realizacji celów i zadań podległych struktur
  • nadzór nad formalnym przebiegiem realizacji umów w podległych strukturach, łącznie z przygotowywaniem i zatwierdzaniem ewentualnych aneksów i porozumień

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze zarządzania projektami inwestycyjnymi w roli samodzielnego kierownika projektu w branży budowlanej
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne kierunkowe lub z zakresu zarządzania projektami
  • swoboda w poruszaniu się w procedurach administracyjnych, zagadnieniach prawa budowlanego i etapach prowadzenia procesu inwestycyjnego
  • doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektów
  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym
  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń - będzie dodatkowym atutem
  • biegle posługiwanie się programami pakietu MS Office oraz AutoCad (w zakresie czytania rysunków i podstawowych funkcji)
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do realizowania zadań również poza miejscem zamieszkania

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie, która ma stabilną pozycję na rynku usług budowlanych
  • pracę w branży ekologicznego budownictwa prefabrykowanego, na które popyt systematycznie rośnie
  • zatrudnienie w formule B2B lub umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • program wdrożenia na stanowisku
  • szkolenia w zakresie stosowanej technologii
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy lub ekwiwalent za wykorzystanie samochodu prywatnego do celów służbowych

Grupa EKOINBUD z siedzibą w Gdańsku - Kokoszkach świadczy usługi budowlane zarówno w technologiach tradycyjnych, jak i w nowoczesnych technologiach energooszczędnych. Jesteśmy również producentem prefabrykowanych domów oraz budynków użyteczności publicznej pod marką ECOLOGIQ.

W zeszłym roku zostaliśmy laureatem konkursu „Projekt z klimatem” ogłoszonego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, gdzie zwyciężyliśmy w kategorii Energooszczędne Obiekty Użyteczności Publicznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ecologiq.pl

Kierownik projektów, Geodetów 29, Gdańsk