Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik projektów

Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Kierownik

Kierownik projektów z zakresu obsługi inwestorów i promocji

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie inwestorów na tereny spółki
  • prowadzenie projektów spółki związanych z obsługą inwestorów
  • dostarczanie inwestorom niezbędnych informacji i materiałów
  • organizacja wydarzeń promocyjnych i wizyt inwestorskich krajowych i zagranicznych
  • prowadzenie prezentacji i promocja ofert inwestycyjnych
  • prowadzenie w tym rozliczanie  projektów z dofinansowaniem z UE
  • prowadzenie projektów związanych z rozwojem przedsiębiorczości, innowacji oraz edukacji

Wymagania niezbędne:

  • doświadczenie w obsłudze inwestorów
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność bezpośredniej pracy z klientami, w tym międzynarodowymi
  • wysokie zdolności nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji biznesowych
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • umiejętność przygotowywania prezentacji oraz ofert inwestycyjnych
  • otwartość, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole i indywidualnie
  • znajomość aktualnych zagadnień gospodarczo-społecznych w kontekście Gdańska i regionu ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji,
  • umiejętność obsługi pakietów oprogramowania biurowego
  • wykształcenie wyższe

 Preferowane wymagania dodatkowe:

  • znajomość rynku nieruchomości, zagadnień z zakresu rozwoju przedsiębiorczości, innowacji oraz edukacji,
  • doświadczenie przy organizacji spotkań i wydarzeń także w środowisku międzynarodowym
  • doświadczenie przy prowadzeniu i rozliczaniu projektów z dofinasowaniem z UE
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne