Oferta pracy

Kierownik Projektów Informatycznych

Euvic IT S.A.O firmie

Euvic IT S.A.

Stanisława Skarżyńskiego 9

Kraków

Renomowana firma informatyczna świadcząca usługi outsourcingu IT
ogłasza rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: zdalnie (preferowana lokalizacja: Kraków)

Zadania:

  • Bieżąca praca z Klientem
  • Zarządzanie projektami informatycznymi: zakresem, harmonogramem, budżetem
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Raportowanie do Zarządu postępów prac i realizacji wyznaczonych celów
  • Współpraca z Działem Handlowym

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami outsourcingowymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje w międzynarodowym zespole
  • Praktyczna znajomość zagadnień zarządzania projektami informatycznymi według metodyki PRINCE2 lub PMBOK
  • Certyfikat zawodowy PRINCE2 lub PMP
  • Praktyczna wiedza z zakresu budżetowania i rozliczania projektów
  • Praktyczna znajomość ITIL
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: zarządzanie, techniczne)
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Doświadczenie w kierowania zespołem oraz współpracy z partnerami
  • Praktyczna wiedza informatyczna w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • Praktyczna wiedza w zakresie technologii chmurowych (Azure, AWS)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do podróży służbowych związanych z miejscem realizacji prac projektowych wskazanym przez Pracodawcę

Oferujemy:

  • Elastyczne modele współpracy (UoP, B2B)
  • Solidne stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy