Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektów informatycznych

ASISTON SP. Z O.O.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz biznesowych

  • znajomość zagadnień systemu ERP i WMS

  • przygotowanie wraz z zespołem analizy przedwdrożeniowej dla realizowanych projektów

  • wsparcie działów handlowych w analizie i ofertowaniu

  • planowanie oraz koordynacja prac zespołów projektowych

Nasze wymagania

  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • zainteresowanie systemami informatycznymi

  • umiejętności interpersonalnych w kontaktach z klientem

  • komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju

  • atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z systematycznymi podwyżkami

  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania

  • przyjazną atmosferę w pracy i liczne spotkania integracyjne

  • stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

ASISTON SP. Z O.O.

Firma Asiston to producent dedykowanych rozwiązań IT dla biznesu, a także dystrybutor oraz oprogramowania klasy ERP. Nasze projekty realizujemy zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Jesteśmy partnerami handlowymi firmy: Comarch, InsERT, Navireo, Posnet, Google, Microsoft, Dell. Nasze rozwiązania podążają za obowiązującymi trendami, dlatego oferujemy wysokiej jakości, kompleksowe usługi - od planowania, tworzenia oraz dystrybucje. Taki model pozwala pracownikom na uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach.

Przewiń do profilu firmy