Kierownik Projektów informatycznych w Departamencie Informatyki

Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na  stanowisko:

Kierownik Projektów informatycznych w Departamencie InformatykiNumer ref.: DIT/02/2021

Główne zadania na stanowisku:

Odpowiedzialność za realizację projektów zgodnie z wyznaczonymi celami czasowymi, jakościowymi, zakresem i budżetem oraz zasadami obowiązującymi w UKNF, w tym w szczególności:

  • opracowywanie założeń i harmonogramu projektu,
  • wyznaczanie zadań i nadzorowanie wykonania prac przez zespół projektowy,
  • bieżące zarządzanie projektem,
  • dostarczanie produktów projektu o wymaganej jakości i w ustalonych terminach,
  • zarządzanie ryzykiem, zmianą i dokumentacją projektu,
  • sporządzanie raportów z realizacji projektu.

Wsparcie w obszarze budżetu i zamówień IT:

  • udział w zakresie opracowywania Planu zamówień w obszarze wydatków IT,
  • sporządzanie prognoz oraz raportów z realizacji budżetu IT oraz Planu zamówień w zakresie wydatków IT,
  • udział w pracach komisji przetargowej w zakresie zamówień IT, w tym w szczególności opracowywanie projektów umów, ustalenie kryteriów oceny oferty oraz warunków udziału w postępowaniu, weryfikacja zapisów SIWZ,
  • udział w przygotowywaniu materiałów dla postępowań zakupowych dotyczących obszaru IT UKNF.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy projektowej w IT (na poziomie kierownika projektu/biura projektów),
  • znajomość rynku IT,
  • znajomość projektowych metodyk zwinnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną.
  • radzenie sobie ze stresem,
  • odpowiedzialność, kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość metodyk projektowych potwierdzona certyfikatem,
  • znajomość dedykowanego oprogramowania do zarządzania projektami,
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach grupowych i indywidualnych,
  • stanowisko pełne wyzwań i ciekawych projektów,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, kafeteryjny program MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne),
  • praca w nowoczesnym biurze, w dogodnej lokalizacji – w ścisłym centrum miasta.

dla_kandydatow_UKNF_61992.pdf

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika do aplikowania.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne