Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik projektów informatycznych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 21.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy liderem na rynku rozwiązań dla oświaty. Kreujemy standardy zarządzania polską oświatą. Nasze idee - arkusz organizacyjny, elektroniczny nabór, elektroniczne wypełnianie świadectw, plan lekcji - to dzisiaj rozwiązania
    powszechnie stosowane w szkołach.
    Dodatkowo proponowane przez nas analizy
    i usługi doradcze wspomagają menedżerów oświaty
    na każdym szczeblu zarządzania. Obecnie rekrutujemy:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Jeżeli posiadasz wiedzę z zagadnień kierowania projektami informatycznymi i/lub, wdrożeniowymi oraz potrafisz współpracować z zespołami projektowymi - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

    Zakres zadań:

    • prowadzenie projektów informatycznych z obszaru dostawy oraz wdrożeń oprogramowania i infrastruktury u Klientów Spółki;
    • realizacja projektów z zakresu szkoleń użytkowników oprogramowania;
    • kontakt z Klientem i identyfikacja jego potrzeb podczas realizacji projektu;
    • bieżąca współpraca z poszczególnymi zespołami w VULCAN (m in. z działem rozwoju oprogramowania, marketingiem) oraz z poddostawcami;
    • zarządzanie zadaniami, kosztami, ryzykami, jakością i harmonogramem w ramach prowadzonych projektów.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • doświadczenia w zarządzaniu projektami i zespołami projektowymi;
    • wykształcenia kierunkowego (studia lub kursy);
    • praktycznej znajomości metodyk i zagadnień dotyczących prowadzenia projektów;
    • znajomości narzędzi do monitorowania oraz raportowania projektów i inicjatyw;
    • czynnego prawa jazdy kategorii B;
    • gotowości do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski;
    • znajomości narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie projektami;
    • doskonałych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych;
    • kompetencji w zakresie analitycznego myślenia;
    • silnej orientacji na realizację celów i dotrzymywanie terminów;
    • mile widziana znajomość aplikacji VULCAN.

    Oferujemy:

    • samodzielne stanowisko w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań IT dla oświaty;
    • współpraca w oparciu o umowę o pracę;
    • dofinansowanie do pakietu benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe);
    • pozytywną i wspierającą atmosferę pracy.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.