Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektów Instalacyjnych

AGC Glass Poland Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zwiększenie udziału AGC w rynku w zakresie instalacji szkła
  • Realizacja planów sprzedażowych na odpowiednim poziomie rentowności
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Odpowiedzialność za uzgodnienia techniczne projektów oraz negocjacje umów ze wsparciem prawnym AGC.
  • Dbałość o bezpieczeństwo finansowe transakcji
  • Zarządzanie pozyskanymi projektami
  • Rozbudowa i organizacja pracy zespołów instalacyjnych
  • Szkolenie pracowników przydzielonych do Działu Instalacji Szkła.
  • Raportowanie do przełożonego przebiegu wykonywania powierzonych zadań
  • Teren działalności pracownika to cała Polska

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku projektów budowlanych
  • Umiejętność prowadzenia i zamykania sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami B2B
  • Zorientowanie na cele i możliwości
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Doświadczenie w nadzorowaniu pracy zespołów instalacyjnych
  • Znajomość systemów instalacji szkła we wnętrzach lub na zewnątrz budynków
  • Znajomość programu AUTO CAD, MS Office w stopniu dobrym
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole pracowników
  • rozwój zawodowy poprzez dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • pakiet Socjalny w ramach ZFŚS
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • atrakcyjne i motywujące zarobki
  • narzędzia: samochód, telefon, komputer

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • bony towarowe
  • pikniki rodzinne

AGC Glass Poland Sp. z o.o.

AGC Glass Poland spółka międzynarodowego koncernu AGC z branży szklarskiej rozwija nowy Dział instalacji szkła we wnętrzach

Kierownik Projektów Instalacyjnych, lubelskie