Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektów Inwestycyjnych

NexoTech S.A.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zadań inwestycyjnych w technologii światłowodowej

  • dobór firm podwykonawczych oraz koordynowanie prac podwykonawców,

  • całościowe koordynowanie realizacji Inwestycji, w tym współpraca ze zarządcami nieruchomości, inwestorem oraz firmami podwykonawczymi,

  • prowadzenie procesu logistycznego w zakresie materiałów budowlanych,

  • rozliczanie finansowe prowadzonej inwestycji / kosztorysowanie,

  • budżetowanie sprzedaży i kosztów inwestycyjnych,

  • bieżące raportowanie zaawansowania prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne,

  • doświadczenie w prowadzeniu inwestycji z zakresu telekomunikacji,

  • znajomość sektora telekomunikacyjnego,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim,

  • silne zorientowanie na wynik,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość technologii FTTH,

  • znajomość zasad kosztorysowania prac

  • uprawnienia budowlane w zakresie telekomunikacji – projektowanie i/lub nadzór

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,

  • umowę o pracę,

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • samochód służbowy, laptop, telefon,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Miejsce pracy: powiat wałbrzyski, kamiennogórski, karkonoski.

Jesteśmy firmą z branży telekomunikacyjnej i elektrotechnicznej. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy blisko 1000 pracowników ulokowanych w różnych oddziałach w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy