Kierownik Projektów Inwestycyjnych

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Ożarów

    Ożarów, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i realizowanie projektów inwestycyjnych i remontowych

  • wykonywanie koncepcji projektowych, analiz wykonalności i opłacalności projektów,

  • zlecanie, weryfikacja i uczestnictwo w opracowywaniu dokumentacji technicznych,

  • nadzór, koordynowanie i kontrolowanie prac inżynieryjnych w obrębie projektów,

  • opracowywanie i rozliczanie kosztorysów i harmonogramów zadań pod kątem zleconego wykonawstwa,

  • koordynowanie realizacji robót budowlanych,

  • prowadzenie korespondencji w sprawach technicznych, rozmów bezpośrednich z przedstawicielami firm zagranicznych,

  • uczestnictwo w rozruchach technologicznych oraz prowadzenie postępowań gwarancyjnych.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane: budownictwo, mechanika),

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi,

  • znajomość zagadnień dotyczących metod prowadzenia projektów,

  • uprawnienia w zakresie pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, polegających na projektowaniu i kierowaniu robotami budowlanymi bez ograniczeń, w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną, w tym w zakresie języka technicznego (poziom min. B2),

  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Project, MS Office, AutoCAD

Pracodawca oferuje

  • możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwijania i doskonalenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach merytorycznych oraz ogólnorozwojowych,

  • pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy