Oferta pracy

Kompania Piwowarska

Kierownik projektów inwestycyjnych

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 04 maj 2021
  • kontrakt B2B
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie inwestycji,

  • przygotowanie budżetu projektu,

  • zarządzanie realizacją projektów inwestycyjnych, a także koordynacja i wsparcie dla liderów projektów,

  • zarządzanie procesem obiegu dokumentów projektowych,

  • ścisła współpraca z zespołem zakupów w procesie ofertowym oraz w zakresie pozyskania wymaganych dostaw i świadczeń,

  • zarządzanie zespołem projektowym w celu wypracowania koncepcji techniczno – technologicznej,

  • zapewnienie nadzoru inwestorskiego, autorskiego i innych specjalistycznych wymaganych przepisami prawa i wewnętrznymi procedurami,

  • zarządzanie realizacją projektów inwestycyjnych – koordynacja wprowadzania firm zewnętrznych i prac inwestycyjnych, kontrola merytoryczna realizowanych prac oraz procesu odbioru realizowanych projektów,

  • współpraca z działem finansów w procesie rozliczenia projektu,

  • przygotowywanie okresowych raportów z postępu realizacji projektów inwestycyjnych na potrzeby Dyrektora Łańcucha Dostaw oraz Kierownika Rozwoju Magazynowania,

  • reprezentowanie Spółki oraz prowadzenie postępowań przed organami administracji państwowej w prowadzonych postępowaniach inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej budowlane),

  • doświadczenie minimum 5 lat w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi w dużych firmach (w tym prowadzenie budowy budynków powyżej 500 m2 w obszarze magazynowym lub produkcyjnym),

  • doświadczenie w projektowaniu budynków lub procesów (mile widziane),

  • umiejętność zarządzanie projektami,

  • znajomość przepisów prawa budowlanego,

  • dobrą znajomość pakietu MS Office, MS Project,

  • umiejętność prowadzenia analizy ryzyka w projektach ,

  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym osób bez podległości bezpośredniej,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnim pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ramach umowy B2B,

  • kontrakt na 2 lata z możliwością przedłużenia,

  • niezbędne narzędzia.

KOMPANIA PIWOWARSKA SKUPIA TRZY BROWARY O WIELOLETNIEJ HISTORII: TYSKIE BROWARY KSIĄŻĘCE (ROK ZAŁOŻENIA - 1629), BROWAR DOJLIDY W BIAŁYMSTOKU (1768) I LECH BROWARY WIELKOPOLSKI W POZNANIU (1895). TO W NICH WARZYMY NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE PRZEZ POLAKÓW PIWA, MIĘDZY INNYMI: ŻUBRA, TYSKIE, LECHA, DĘBOWE, REDD'SA ORAZ KOLEKCJĘ SPECJALNOŚCI KSIĄŻĘCEGO. SPRAWDZONE RECEPTURY, NATURALNE SKŁADNIKI, NIESKAZITELNA CZYSTOŚĆ W NASZYCH BROWARACH A PRZEDE WSZYSTKIM UMIEJĘTNOŚCI DOŚWIADCZONYCH PIWOWARÓW - TO WSZYSTKO SPRAWIA, ŻE WARZONE PRZEZ NAS PIWA SĄ CENIONE W POLSCE I ZA GRANICĄ. JAKO FIRMA ODPOWIEDZIALNA SPOŁECZNIE TROSZCZYMY SIĘ O LUDZI I ŚRODOWISKO WOKÓŁ NAS. REALIZUJĄC STRATEGIĘ „POSTAW NA PIWO” PROMUJEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ I UMIARKOWANIE W SPOŻYWANIU ALKOHOLU, SZKOLIMY SPRZEDAWCÓW, OSZCZĘDZAMY WODĘ I ENERGIĘ, WSPIERAMY ROZWÓJ NASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH I ANGAŻUJEMY SIĘ W WOLONTARIAT. MAMY ZASZCZYT BYĆ SPONSOREM WIELU LOKALNYCH KLUBÓW SPORTOWYCH, WSPIERAJĄC DYSCYPLINY TAKIE, JAK PIŁKA NOŻNA, PIŁKA RĘCZNA, HOKEJ CZY ŻUŻEL.

Przewiń do profilu firmy