Oferta pracy

Kierownik Projektów IT – branża retail

SII Sp. z o.o.

Józefa Marjańskiego 3

Centrum

Białystok

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

W związku z rozwojem Centrum Kompetencyjnego Project Management w Sii Polska poszukujemy profesjonalistów w zakresie zarządzania projektami. Aktualnie w ramach naszych potrzeb poszukujemy doświadczonych Kierowników Projektów IT z doświadczeniem w branży retail.

Twój zakres obowiązków

  • Metodyczne prowadzenie projektów informatycznych w ramach struktur Centrum Kompetencyjnego zgodne z najlepszymi praktykami rynkowymi

  • Odpowiedzialność za wynik biznesowy projektów

  • Efektywne planowanie i budżetowanie

  • Zarządzanie ryzykiem

  • Cykliczne raportowanie postępu prac projektowych i sprawozdawczość

  • Promowanie dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami

  • Współpraca z zespołami projektowymi i kierownikami innych zespołów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu złożonych projektów informatycznych

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania podwykonawcami

  • Doświadczenie w realizacji projektów z zakresu POS, systemów fiskalnych w branży retail/hospitality

  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów, również w praktycznym wymiarze, w stopniu zaawansowanym – potwierdzona certyfikatem (PMI/PMP lub/i Prince2 Practitioner)

  • Znajomość metodyk zwinnego zarządzania projektami i zarządzania usługami na poziomie ITIL v3 Foundation

  • Wiedza techniczna z zakresu projektowania i budowy systemów informatycznych

  • Skuteczność i efektywność w zakresie osiągania celów biznesowych i negocjacji

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się technologiami w zakresie zarządzania projektami

  • Doskonała organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołami i komunikacji

  • Przywództwo i umiejętność przewodzenia zespołem i motywowania

  • Samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone projekty

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!