Oferta pracy

Kierownik Projektów IT (Data &Analytics Domain)

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • IT Project Management – zarządzanie i koordynacja działań projektowych IT (lokalnie i globalnie)

  • monitorowanie postępów i odpowiedniego wykorzystania zasobów w projektach informatycznych

  • zarządzanie budżetem projektu

  • zarządzanie współpracą pomiędzy przedstawicielami działów merytorycznych i centrali

  • skuteczna komunikacja ze wszystkimi interesariuszami, w tym Członkami Zarządu, Dyrektorami, sponsorami, zespołem programowym/projektowym, dostawcami

  • ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za: IT architecture, business architecture, solutions and data governance

  • zarządzanie ryzkiem w projektach

Nasze wymagania

  • posiadasz 3-5 doświadczenia w zarządzaniu projektami

  • posiadasz doświadczenie w branży finansowej (usługi bankowe i/lub leasingowe) lub telekomunikacyjnej

  • efektywnie komunikujesz się w języku angielskim (m.in. poziom B2) i chcesz pracować w dużej mierze w tym języku

  • posiadasz doświadczenie w co najmniej jednym z obszarów: Release Management, Data Warehouse, Business Intelligence

  • posługujesz się MS Projects, MS Powerpoint and MS Outlook na zaawansowanym poziomie

  • dodatkowo posiadasz certyfikację: Project Management certificate, PMI, Prince2, AgilePM, PSM, PSPO

To oferujemy

  • Bardzo dobrą lokalizacja biura (Rondo ONZ) oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego w oparciu o UoP

  • Pakiet medyczny

  • Multikafeteria - każdy znajdzie coś dla siebie ☺

  • Przyjazne środowisko pracy, Karta lunch plus

  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszym biurze (angielski/niemiecki)

  • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia oraz system motywacyjny powiązany z wynikami pracy,

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ofertę pracownicza związaną z profilem działalności naszej organizacji, sprzyjające środowisko pracy; w tym wygodne i ergonomiczne biurko :)

  • Owocowe poniedziałki i środy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

Volkswagen Financial Services is located in Warsaw and specializes in financing cars from Volkswagen Group (Volkswagen, Volkswagen Trucks, Audi, Škoda, SEAT, Porsche, Bentley). The company employs over 500 people.

Przewiń do profilu firmy