Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektów IT

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 02.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

 top

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 25 lat z sukcesem działa
w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SINSAY.

Dzięki sieci ponad 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.
W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy
dla ponad 25 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowanie realizacją projektów IT od fazy pomysłów poprzez realizacje do zamknięcia i przekazanie do eksploatacji,
  • Zapewnienie jakości przez nadzorowanie projektu, standardów i procedur,
  • Zarządzanie komunikacją w ramach projektów (organizowanie spotkań, transferów wiedzy, przepływu informacji między projektowych),
  • Współpraca z Dostawcami usług i rozwiązań,
  • Zarządzanie zespołami wytwórczymi.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru zarządzania, IT lub ekonomii,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów,
  • Znajomość zagadnień z obszaru analizy wymagań i dostarczania zintegrowanych systemów informatycznych,
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne,
  • Skrupulatność i dokładność,
  • Umiejętność pracy w zmieniających się okolicznościach,
  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację celów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2).

OFERUJEMY:

  • Perspektywę rozwoju w zakresie najnowszych rozwiązań i narzędzi,
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach,
  • Zespół, w którym panuje kultura dzielenia się wiedzą,
  • Atrakcyjny systemem premiowy,
  • Pakiet benefitów - współfinansowana opieka medyczna, karta multisport i ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach,
  • Kupony zniżkowe do naszych sklepów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

bottom