Oferta pracy

Kierownik Projektów IT / IT Project Manager

Poczta Polska Usługi CyfroweO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Poczta Polska Usługi Cyfrowe

Rodziny Hiszpańskich 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektem informatycznym,

  • Planowanie zakresu, harmonogramu, budżetu i zasobów projektu,

  • Koordynowanie procesu zbierania wymagań biznesowych i technicznych,

  • Zarządzanie zespołem projektowym, w tym także zespołami podwykonawców,

  • Zarządzanie realizacją zadań przez zespoły projektowe, monitorowanie postępu prac,

  • Analiza i kontrola budżetu także w zakresie rozliczeń podwykonawców,

  • Zarządzanie zmianą w projekcie,

  • Analiza i zarządzanie ryzykiem w projekcie,

  • Budowanie, komunikowanie oraz utrzymywanie relacji z interesariuszami projektu,

  • Cykliczne raportowanie postępu i statusu prac,

  • Tworzenie i prowadzenie rozbudowanej dokumentacji projektowej,

  • Zarządzanie komunikacją w projekcie,

  • Wymiana doświadczeń, budowanie wiedzy o prowadzonych projektach,

  • Wsparcie zespołu sprzedażowego przy tworzeniu ofert usług IT dla klienta biznesowego oraz publicznego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi minimum 4 lata,

  • Praktyczna znajomość różnych metodyk zarządzania projektami (PRINCE2, PMI, Agile, SCRUM, inne) najlepiej potwierdzona certyfikatami,

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi takich jak: MS Project, JIRA, Confluence, Enterprise Architekt,

  • Praktyczna znajomość procesów wytwarzania oprogramowania w pełnym cyklu od analizy wymagań przez development po wdrożenie,

  • Doświadczenie w planowaniu, zlecaniu i rozliczaniu pracy zespołu,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej;

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,

  • Terminowość, rzetelność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

  • Łatwość budowania długofalowych relacji ze współpracownikami i podwykonawcami,

  • Zaangażowanie w realizację celów własnych i zespołu.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku biznesowym w otwartym zespole, nastawionym na rozwój.

  • Udział w nowatorskich, unikalnych na polskim rynku projektach IT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata