Oferta pracy

Kierownik Projektów IT

VSoft S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

VSoft S.A.

Puszkarska 7J

Podgórze Duchackie

Kraków

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne zarządzanie projektami informatycznymi od momentu zdefiniowania projektu, poprzez kontrolowanie jego przebiegu, aż do etapu jego zakończenia,

  • ścisła współpraca i budowanie relacji z klientem,

  • zapewnienie sprawnej komunikacji w zespole projektowym,

  • wspieranie działań sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu/koordynowaniu projektami IT,

  • dobra znajomość zagadnień związanych z realizacją projektów informatycznych,

  • komunikatywność i umiejętność pracy zespole,

  • odpowiedzialność, asertywność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • wiedza biznesowa z branży finansowej, szczególnie w zakresie monitorowania należności,

  • wykształcenie kierunkowe lub certyfikaty prowadzenia projektu.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • VSoft to Ludzie! Dbamy o naszych pracowników (opieka medyczna, dofinansowana karta Multisport, ubezpieczenie na życie, fundusz integracyjny, paczki niespodzianki),

  • Gwarantujemy fantastyczną atmosferę oraz wspierający zespół,

  • Zapewniamy komfortowe warunki pracy - praca na umowę o prace oraz B2B, elastyczne godziny, praca w modelu hybrydowym,

  • Zadbamy o Twój rozwój (praca w różnorodnych systemach/projektach, udział w szkoleniach, konferencjach, wewnętrzna konferencja VSoft Fest, biblioteka firmowa).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

VSoft S.A.

VSoft to ludzie!

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT dla branży finansowej. Od wielu lat tworzymy autorskie oprogramowanie dostosowane do potrzeb biznesu, stawiając na połączenie wiedzy i doświadczenia oraz najnowszych technologii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Projektów IT.

Przewiń do profilu firmy