Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektów IT

Diagnostyka S.A.

Profesora Michała Życzkowskiego 16

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie, planowanie i zarządzanie operacyjne projektem lub grupą projektów biznesowych i technicznych, w których kluczowym obszarem jest wytwarzanie lub wdrażanie aplikacji i systemów informatycznych. Poszukujemy osoby znającej specyfikę dzisiejszych projektów informatycznych, technik wytwórczych i zarządczych, dobrze komunikującej się zarówno z zespołami developerskimi jak i środowiskiem biznesowym.

  • Zarządzanie budżetem, zasobami ludzkimi, zasobami technicznymi, harmonogramem, ryzykami i zmianą

  • Koordynacja prac i usuwanie przeszkód

  • Monitorowanie i raportowanie statusu projektu dla interesariuszy różnych szczebli

  • Prowadzenie repozytorium projektowego

  • Komunikacja wewnątrzprojektowa oraz z interesariuszami zewnętrznymi

  • Motywowanie i angażowanie zespołu projektowego

  • Reprezentowanie projektu wewnątrz organizacji i wobec dostawców zewnętrznych

  • Planowanie działań poprojektowych

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży IT - wraz z wykazem referencji uzupełnionych o budżety zarządzanych projektów

  • Silne umiejętności komunikacyjne i przywódcze

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami w podejściu agile oraz waterfall potwierdzona szkoleniami lub certyfikatami (PRINCE2 Foundation, SCRUM)

  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami: np. MS Project, JIRA, Confluence lub inne

  • Znajomość języka angielskiego (w stopniu co najmniej umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu ogólnopolskim - lidera w swojej branży

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość prowadzenia ciekawych projektów z różnych obszarów funkcjonowania Spółki

  • Miejsce biura: Park Technologiczny w Czyżynach ul. Prof M. Życzkowskiego 16

  • Pakiet socjalny: karty multisport, opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, zniżki na badania laboratoryjne, kursy językowych on-line

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne