Oferta pracy

Kierownik Projektów IT

Pentacomp

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie portfelem projektów znaczących w skali kraju, a także projektów zagranicznych

  • zarządzanie projektami o dużej złożoności w wielu wymiarach, o skali nawet kilkudziesięciu milionów złotych

  • współpraca z wymagającymi klientami

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT w roli kierownika projektu i lidera zespołu projektowego, w tym projektami o budżetach kilkumilionowych

  • umiejętności kompleksowego planowania zakresu, budżetu i harmonogramu projektu oraz znajomość zasad prowadzenia dokumentacji projektowej

  • umiejętności identyfikacji obszarów ryzyka i określenie sposobów zarządzania nim, raportowanie i rozwiązywanie problemów

  • wiedzy z zakresu zarządzania projektami IT, w tym dobra znajomość AGILE, SCRUM, oraz procesu wytwarzania oprogramowania

  • samodzielności w działaniu, otwartości na nowe wyzwania, przedsiębiorczości

  • umiejętnego zarządzania pracą zespołu projektowego, zorganizowania komunikacji i współpracy w zespole, przewodzenia zespołowi

  • umiejętność funkcjonowania w środowisku wieloprojektowym, współpracy z wieloma uczestnikami projektów, koordynacji działań jednostek biznesowych biorących udział w projekcie

  • preferowane wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Mile widziane

  • certyfikaty (Scrumowe, PRINCE2®, PMP®, ITIL®, inne)

  • znajomość zagadnień dotyczących integracji oprogramowania i infrastruktury IT, budowy i rozwoju systemów dedykowanych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników