Oferta pracy

Kierownik projektów IT (R&D)

EXATEL

EXATEL

Perkuna 47

Praga-Południe

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • jira

  • confluence

System operacyjny

O projekcie

W ramach rozwiązania TAMA tworzymy system do detekcji i mitygacji ataków DDoS. Jest to system, który obsługuje dziesiątki milionów pakietów na sekundę. Więcej informacji na stronie projektowej: https://exatel.pl/tama-anty-ddos/

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektem R&D, obejmujące głównie zarządzanie całościowym strumieniem prac technicznych realizowanych przez własny zespół wytwórczy

  • Prowadzenie harmonogramu szczegółowego/road mapy, jego aktualizacja oraz zapewnienie i zgodności z harmonogramem głównym projektu

  • Tworzenie dla zespołu stabilnego środowiska otwartej komunikacji, kreatywnego rozwiązywania problemów, podejmowania odpowiedzialności, motywowanie członków zespołu projektowego, likwidacja/minimalizacja przeszkód i ograniczeń

  • Planowanie, organizacja i kontrola prac na wszystkich etapach realizacji projektu, w tym zarządzanie dokumentacją projektową

  • Dostarczenie razem z zespołem wytwórczym produktu końcowego (oprogramowania) oraz produktów cząstkowych, w określonym w harmonogramie projektu terminie, przy zachowaniu zgodności z wymaganiami i zapewnieniu jakości

  • Koordynacja prac i współpraca z partnerami technologicznymi

  • Skuteczne i precyzyjne komunikowanie istotnych informacji dotyczących projektu do wyższych szczebli w organizacji

  • Aktywne uczestnictwo w zdobywaniu i dzieleniu się wiedzą w zakresie najnowszych technologii oraz związanych z nimi dobrych praktyk, narzędzi, standardów w celu wsparcia osiągania celów przez zespół

  • Udział w rozbudowywaniu naszego zespołu

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku obejmującym zarządzanie zespołem technicznym np. wytwórczym lub architektonicznym i kierunkami jego prac

  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w realizacji projektów (w dowolnej roli technicznej: analityk, tester, konstruktor, programista, architekt, lider) w obszarze IT lub Telco

  • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze

  • Proaktywność, umiejętność delegowania i rozliczania pracy

  • Wysoka komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Praktyczna znajomość procesu wytwarzania oprogramowania, w tym znajomość procesów CI/CD

  • Znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence, Bitbucket) lub pokrewnych

  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Scrum/Kanban)

Mile widziane

  • Ukończone studia kierunkowe techniczne/informatyczne

  • Wiedza z zakresu sieci komputerowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • product owner
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • firma wspiera projekty open source

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju osobistego w unikalnym w skali kraju projekcie R&D dot. wytwarzania własnych rozwiązań sieciowych

  • Pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów przy użyciu najnowszych technologii

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny LuxMed, karnet sportowy)

  • Benefity socjalne i oferty pracownicze

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Parking dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

EXATEL

Polska firma telekomunikacyjna i innowacje? W EXATEL to możliwe. Od ponad 25 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ICT dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. Prowadzimy działania badawczo-rozwojowe w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDNbox i SDNcore) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS).

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Poszukujemy proaktywnego managera, który będzie wspierał, motywował i zwiększał zaangażowanie zespołu w codziennej pracy. Szukamy osoby, która zamiast zagrożeń widzi szanse, minimalizuje ryzyko i szuka rozwiązań, które napędzają do działania.

Brzmi ciekawie? Chcesz z nami rozwijać autorskie oprogramowanie do cyberbezpieczeństwa? Zapoznaj się z naszą ofertą!