Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektów IT

Bonnier Business PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i prowadzenie prac projektowych;

  • Specyfikację zadań dla programistów i devopsów;

  • Określanie priorytetów, planowanie zakresu sprintu;

  • Współpracę ze stroną biznesową zaangażowaną w projekty;

  • Raportowanie postępów prac;

  • Współudział w analizie biznesowej, projektowaniu rozwiązań IT, planowanie testów i organizacja procesu wdrożenia;

Nasze wymagania

  • Min 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT (mile widziane w branży media/news/e-commerce);

  • Min 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami developerskimi;

  • Wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania;

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (Agile, Scrum, Kanban);

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętności analityczne;

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • Kartę multisport i pakiet medyczny;

  • Pracę w małych, zwinnych zespołach, które wiedzą, co robią;

  • Świetną atmosfera pracy w zgranym i kreatywnym zespole;

  • Korzystamy z Jiry, spotykamy się na Google Meets.Nasze biuro mieści się tuż przy stacji metra, ale na razie pracujemy 100% zdalnie. Jak wrócimy do biura, do Twojej dyspozycji będą rzutki, nerfy i worek treningowy;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Bonnier Business Polska

Bonnier Business Polska należy do międzynarodowego koncernu wydawniczego Bonnier AB. Jesteśmy wydawcą dziennika „Puls Biznesu” oraz portali bankier.pl. pb.pl i pulsmedycyny.pl. Naszym głównym dążeniem jest innowacja i rozwój wszystkich naszych produktów w celu osiągnięcia pozycji lidera na rynku.

Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem deweloperów i DevOps. Produkty, które tworzymy, docierają do kilku milionów użytkowników miesięcznie. Poszukujemy osób do nowych projektów.

Przewiń do profilu firmy

Brać udział w realizacji ciekawych i dużych projektach, które powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;

Mieć realny wpływ na rozwój i kształt produktów;

Pracować w miłej, wspierającej atmosferze z najlepszymi profesjonalistami;