Oferta pracy

Kierownik Projektów IT

PKO Leasing S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadasz za zarządzanie projektami informatycznymi w metodykach waterfall i zwinnych

  • uzgadniasz zakres projektów obszaru IT wynikających z wymagań

  • ustalasz i nadzorujesz harmonogram prac

  • zarządzasz ryzykiem prowadzonych projektów

  • zarządzasz wymaganiami systemowymi

  • koordynujesz uzgodnienia wymagań systemowych

  • współpracujesz z Biznesem oraz zapewniasz terminową realizację poszczególnych etapów projektu

  • koordynujesz i weryfikujesz pracę podwykonawców

  • koordynujesz testy integracyjne i akceptacyjny oraz bierzesz udział w odbiorach oprogramowania

  • przygotowujesz i prowadzisz dokumentację projektową

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne

  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami informatycznymi

  • wiedza z zakresu zarządzania projektami zgodnie z metodykami (PRINCE2, PMI, PMBOK, Agile)

  • bardzo dobra znajomość podstawowych narzędzi wspomagających zarządzanie projektami (MS Project, MS Office)

  • znajomość zagadnień związanych z architekturą SOA

  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem projektowym,

  • wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych

  • umiejętność planowania i organizowania pracy

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

  • samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone projekty

  • umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, pakiet MultiSport, Pracowniczy Program Emerytalny

  • interesującą pracę w ambitnym zespole

  • dostęp do najnowszych technologii wdrażanych w ramach grupy kapitałowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

PKO Leasing S.A.

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!